FAQ

FAQ – časté dotazy

1) Jsem úplné dřevo. Ale vážně. Mám vůbec chodit?
Nebojte, nebude to tak zlé. Kdyby mi do začátečnického kurzu přišlo tolik dřev, kolik zájemkyně slibují, měla bych lesní školku. Obvykle ale na konci kurzu vidím skupinu krásných a šikovných tanečnic – podívejte se třeba na vystoupení začátečnic po tříměsíčním kurzu: https://www.youtube.com/watch?v=IbSKaqUyufo


2) Co si mám vzít s sebou? Potřebuji něco speciálního?
Pokud máte doma legíny a tričko, případně něco podobného, máte vyhráno. Na nohy ponožky nebo měkké taneční piškoty (někdo tančí i na boso, záleží na Vás), pokud chcete, přibalte i pěkný šátek na boky.


3) Kolik kurz stojí? Dají se platit jednotlivé hodiny?
Cena pravidelných kurzů je 120kč za 75 minutovou lekci při platbě za celý kurz (obvykle 3-4 měsíce). Je možné platit i za jednotlivé hodiny, v tom případě je cena 150Kč/75minut.


4) Co když mám práci na směny a nemohu chodit pravidelně? Nebo co když budu nemocná?
Mohu Vám nabídnout buď placení jednotlivých hodin (viz otázka výše), nebo můžete zkrátka chodit do dvou kurzů a ty střídat podle toho, jak Vám budou směny vycházet. V případě nemoci je možné hodiny nahradit v jakémkoli jiném kurzu (je to možné i dopředu, když víte, že budete plánovaně chybět). Kurzovné ale bohužel není možné vracet.


5) Je vystupování povinné?
Samozřejmě, že není! Někdo má z vystupování radost a je pro něj velkou motivací, někdo chodí radši tančit jen pro radost a relaxaci. Vystoupení na tanečních večerech a show školy je zcela dobrovolné, ale ze zkušenosti mohu říct, že často ty, které se nejvíc bojí, mají pak po vystoupení největší radost a jsou patřičně hrdé, že tu obrovskou výzvu zvládly.


6) Jsem moc stará/tlustá/nešikovná/…
V tanci není důležitý věk ani postava a nikdo Vás nebude známkovat za výkon. Mám studentky od školaček po seniorky a je krásné vidět, jak všechny ženy při tanci doslova rozkvetou.


Pokud máte jakékoli další otázky, napište mi a já je ráda zodpovím!